O penzionu

Nabízíme nekuřácké jedno, dvou a čtyřlůžkové pokoje a jeden suite, přičemž každý pokoj má své soc. zařízení (WC + sprchu).

LCD televizor + Wi-Fi. Přezůvky si brát nemusíte, už na Vás čekají na pokoji :o)

Na stavbu Zámeckého penzionu Rotunda nebyla použita žádná dotace z fondů EU a ani jiné veřejné peníze.

Parkovaní Vašeho automobilu na parkovišti před penzionem, pod dozorem kamerového systému, je samozřejmostí. Nabízíme i uskladnění Vašeho bicyklu v areálu penzionu či přímo v místnosti tomu určené.

Ubytování od 15.00 hod. Odchod z pokojů v den odjezdu do 10.00 hod. Rezervace je platná do 17.00 hod., v případě pozdějšího příchodu pouze na základě domluvy.

V případě Vašeho zájmu o podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Penzion ROTUNDA se nachází u hranic se Slovenskou a Rakouskou republikou, a proto jej můžete využít jak pro služební cesty tak pro dovolenou. Obzvláště v letních měsících můžeme nabídnout krásu Lednicko – valtického areálu, který je součástí UNESCO. Cestu do Lednice si můžete zpříjemnit po stezce lesem, která vede přímo od penzionu. Rovněž tak nabízíme krásu ne příliš vzdáleného Pohanska.

A pro ty, kteří rádi sportují, nabízí Břeclav letní koupaliště s tobogány, v zimě krytý bazén nebo zimní stadion. Dále svůj volný čas můžete strávit v sauně, posilovně, Squash centru nebo na tenisových kurtech, které jsou v blízkosti penzionu.