Pobytové balíčky

Penzion ROTUNDA se na strategickém místě, které je dokonalým výchozím bodem pro vaše výlety a obchodní schůzky, hned u hranic se Slovenskem a Rakouskem.

V letním období se můžete těšit na očarující přírodní scenerie a kulturní poklady Lednicko-valtického areálu, který je hrdě zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Objevte jeho krásy na vlastní kůži díky stezce vedoucí lesem. A když už budete prozkoumávat okolí, neopomeňte navštívit Pohansko, další perlou naší regionu. Toto místo je jako stvořené pro ty, kteří hledají klid, krásu a nepoznané. Připravte se na to, že každý váš den u nás bude plný objevů a zážitků.

V Penzionu ROTUNDA začíná vaše nezapomenutelné dobrodružství plné objevování, relaxace a jedinečných okamžiků.

Pobytový balíček na 4 dny za 4 550 Kč

Objevte kouzlo jižní Moravy s naším exkluzivním pobytovým balíčkem za speciální cenu 4550 Kč, včetně ubytování pro dva v zámeckém pokoji, snídaní a láhví prvotřídního vína. Ušetřete 20% z původní ceny 6 750 Kč a dopřejte si nezapomenutelný čtyřdenní odpočinek s dárkovým balením vína jako bonus.
Více o balíčku

Pobytový balíček na 5 dnů za 5 300 Kč

Zažijte pětidenní luxus za jedinečnou cenu 5300 Kč s naším pobytovým balíčkem, který zahrnuje ubytování ve zámeckém pokoji, snídaní a vinařským zážitkem, a to vše s 30% slevou z původní ceny 7 300 Kč. Dopřejte si nezapomenutelné chvíle s láhví vybraného vína od místního vinaře jako vrchol vašeho pobytu.
Více o balíčku